Готель розташований у мальовничому куточку Українських Карпат – у селищі Жденієво, біля підніжжя Бескидського хребта. У будь-який сезон, будь то зима або літо, Вас чекає незабутній відпочинок, саме такий, якісний та безтурботний про який Ви завжди мріяли.

Номери в готелі «Лісова казка»

Кількість номерів: 14
Категорія  “Стандарт” – 10
Категорія  “Люкс” – 4

Опис номера 
“Люкс”

Опис номера 
“Стандарт”

Відпочинок у Карпатах, у дерев’яних котеджах подарує вам гармонію та непередаваний настрій протягом усього періоду проживання. Весь комплекс складається з дерев’яних котеджів, що стоять окремо, побудованих з оциліндрованого бруса. Унікальність таких будівель у тому, що, зберігаючи неповторний місцевий колорит та атмосферу.

Карпат, вони мають також низку корисних та цілющих властивостей. Усередині деревини, на клітинному рівні, відбувається постійний повітрообмін, завдяки чому у дерев’яних будинках підтримується постійний кисневий баланс та оптимальна вологість повітря. У такому будинку Ви будете почуватися максимально комфортно в будь-який час року, адже зроблені з колод стіни взимку накопичують тепло, а влітку прохолоду, створюючи рівномірні кліматичні умови по всьому приміщенню. Смоли дерева «Смерека», з якого побудовані будинки, сприяють загальному оздоровленню організму, видаючи тонкий аромат, що бадьорить, а також покращує сон і роботу легень, нормалізує артеріальний тиск, підвищує працездатність.